لیست قیمت و خرید تشک رویال

توجه: طرح تعویض تشک رویال در این فروشگاه وجود ندارد و از نظر ما این اعمال غیر اخلاقی می باشد. لازم به ذکر است که در این فروشگاه تنها تشک های ثبت شده و دارای اصالت به فروش می رسد. همچنین کلیه متریال بکار رفته در این تشک ها نو و دست اول می باشد و ما به هیچ عنوان تشک دست دوم شما را خریدار نخواهیم بود.

(تاریخ آخرین بروزرسانی: 1۸ اردیبهشت سال ۱۴۰۳)

با ما تماس بگیرید مشاوره دقیق

پر فروش ترین های تشک رویال (لیست قیمت سال ۱۴۰۳)

0 روزها 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه

دسته اول: تشک فنر متصل رویال
(۷ مدل)

خرید تشک رویال فنر منفصل (فنر بونل): تشک های فنر متصل رویال در ۷ مدل طراحی شده و ساخته می شوند. لیست قیمت تشک رویال با فنر متصل قیمت مناسب تری نسبت به مدلهای فنر منفصل دارند. برخی از مدلها همچون مدل سوپر فنری و آسافرم تنها برای نوجوان مناسب هستند اما مدلهای متوسط مثل اسکای و سوپر اسکای برای افراد بزرگسال نیز استفاده می شوند.اما دو مدل ریلکس و سوپر لوکس از جمله مستحکم ترین تشک های رویال هستند و حتی برای افراد سنگین وزن نیز کاربری دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحات هر محصول شوید و یا با ما تماس بگیرید.

 • تشک سوپر فنری: ضمانت ۲ ساله، ضخامت ۱۸ سانتیمتر، فنر متصل، تشک نرم، مناسب کودک
 • تشک آسافرم: ضمانت ۳ ساله، ضخامت ۲۱ سانتیمتر، فنر متصل، تشک نرم، مناسب کودک
 • تشک پرنس: ضمانت ۴ ساله، ضخامت ۲۱ سانتیمتر، فنر متصل، تشک نرم، مناسب کودک و نوجوان
 • تشک اسکای: ضمانت ۵ ساله، ضخامت ۲۲ سانتیمتر، فنر متصل، تشک متوسط رو به نرم، مناسب نوجوان و دونفره های این مدل مناسب زوج های جوان (قیمت ارزان)
 • تشک سوپر اسکای: ضمانت ۶ ساله، ضخامت ۲۶ سانتیمتر، فنر متصل، دارای پد اسفنجی در یک طرف، مناسب جوان و دونفره های این مدل مناسب زوج های جوان (قیمت مناسب)
 • تشک ریلکس (صادراتی): ضمانت ۷ ساله، ضخامت ۲۹ سانتیمتر، فنر متصل، تشک بسیار مستحکم، سفت متوسط و بسیار مطلوب
 • تشک سوپر لوکس: ضمانت ۸ ساله، ضخامت ۲۸ سانتیمتر، میکرو فنر (فنر ریز) و بونل، سفتی متوسط و مطلوب، تشک بسیار مستحکم..

دسته دوم: تشک فنر منفصل رویال (پاکتی) (۳ مدل)

خرید تشک رویال فنر منفصل (فنر پاکتی): تشک های فنر منفصل رویال شامل سه مدل می باشد. مدل کاسپین با ۸ سال ضمانت پر فروش ترین تشک فنر منفصل رویال می باشد اما مدل کامفورتر با ۹ سال ضمانت دارای دوام و استحکام نسبی بالاتری نسبت به کاسپین است و اسکلت بسیار مستحکمی دارد. مدل اسلیپ دریم نیز در مقایسه با دو مدل عنوان شده دارای لایه مموری فوم هوشمند می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر وارد صفحات هر محصول شوید و یا با ما تماس بگیرید.

 • تشک کاسپین: ضمانت ۸ ساله، ضخامت ۲۸ سانتیمتر، فنرهای پاکتی (منفصل)، سفتی متوسط و مطلوب
 • تشک کامفورتر: ضمانت ۹ ساله،‌ ضخامت ۳۰ سانتیمتر، فنرهای پاکتی (منفصل)، سفتی متوسط و مطلوب
 • تشک اسلیپ دریم: ضمانت ۱۰ ساله، ضخامت ۳۱ سانتیمتر، فنرهای پاکتی (منفصل)، دارای لایه مموری فوم، تشک نرم

دسته سوم: تشک طبی رویال بدون فنر (۶ مدل)

 • تشک آرامش: ضمانت ۲ ساله، ضخامت ۲۴ سانتیمتر، هسته مرکزی فوم سرد، تشک سفت
 • تشک پدیسان: ضمانت ۳ ساله،‌ضخامت ۲۸ سانتیمتر، هسته مرکزی فوم سرد، دارای پد اسفنجی در یک طرف که تشک را نسبت به مدل آرامش نرم تر می سازد.
 • تشک مدیفوم: ضمانت ۵ ساله، ضخامت ۲۳ سانتیمتر، هسته مرکزی پلی اورتان،‌ تشک سفت
 • تشک سوپر کلاس: ضمانت ۶ ساله، ضخامت ۲۸ سانتیمتر، هسته مرکزی اسفنج فشرده شده، تشک سفت و منعطف، دارای پد اسفنجی نرمتر در یک طرف.
 • تشک فرست کلاس: ضمانت ۷ ساله، ضخامت ۲۲ سانتیمتر، هسته مرکزی اسفنج فشرده شده، تشک طبی با هسته مرکزی سفت اما رویه نرم و راحت
 • تشک رمانتیک: ضمانت ۸ ساله، ضخامت ۲۸ سانتیمتر، هسته مرکزی اسفنج متراکم، دارای لایه مموری فوم در لایه بیرونی، لایه بیرونی تشک نرم.

با ما تماس بگیرید مشاوره دقیق

تشک رویال سایز تخت های نوزاد و نوجوان ۸۰*۱۸۰

تشک های سایز نوجوان برند رویال در سه مدل سوپرفنری، آسافرم و اسکای عرضه می شود که به ترتیب دارای ضمانت ۲ ساله،‌ ۳ ساله و ۵ ساله هستند. تشک اسکای مستحکم ترین تشک برای تخت نوزاد نوجوان است و می تواند بهترین انتخاب باشد چرا که تحمل وزن های بالا تا سنین پیش از جوانی را نیز خواهد داشت. علاوه بر این، با توجه به اختلاف قیمت بسیار پایین این مدل با مدل های پایین تر از خود، ارزش خرید این تشک مورد توجه قرار می گیرد. برای تشک های صرفاً نوزادی، یعنی ابعاد ۷۰*۱۳۰ سانتیمتر، مدل سوپر فنری کفایت می کند.

تشک های مموری فوم رویال (۲ مدل)


 • تشک رمانتیک: ضمانت ۸ ساله، ضخامت ۲۸ سانتیمتر، تشک بدون فنر، هسته مرکزی اسفنج متراکم، لایه بیرونی تشک نرم، مناسب دیسک کمر
 • تشک اسلیپ دریم: ضمانت ۱۰ ساله، ضخامت ۳۱ سانتیمتر، دارای فنرهای پاکتی (منفصل)، تشک نرم، مناسب افراد جوان و بزرگسال

با ما تماس بگیرید مشاوره دقیق

تشک رویال برای افراد سنگین وزن (با وزن بیش از ۱۲۰ کیلو) (۴ مدل)

تشک های سفت برند رویال (۴ مدل)

تشک مناسب گودی کمر (۳ مدل)

تشک مناسب برای افراد دارای دردهای عضلانی (۲ مدل)

بهترین تشک رویال:

یکی از سوالاتی که معمولا از همکاران فروش ما پرسش می شود این است که بهترین تشک رویال کدام است؟

در پاسخ باید بدانید که سوال بهترین تشک رویال یک جواب واحد و مشخص ندارد. در واقع ممکن است یک تشک برای یک فرد مناسب و بهترین باشد اما برای فرد دیگر مناسب نباشد. در انتخاب یک تشک مناسب بایستی پارامترهای مختلفی در نظر گرفته شود. اینکه وزن فرد چقدر است، سن فرد چقدر است، آیا فرد دچار مشکل ستون فقرات یا بیماری خاصی است یا خیر، سلیقه فرد نسبت به سفتی و نرمی چگونه است و ... از مهمترین پارامترهای تاثیر گذار در انتخاب یک تشک مناسب و بهینه برای یک فرد می باشد. پس توصیه می کنیم که به دنبال بهترین تشک رویال نباشید بلکه یک تشک مناسب با وزن و سن خود را انتخاب کنید.

سوالات متداول:

کدام مدل تشک بهتر است؟

بهتر بودن یک تشک یا مناسب بودن یک تشک برای هر فرد نسبت به فرد دیگر متفاوت است. در انتخاب تشک مناسب برای هر فرد چندین پارامتر تاثیر گذار است و نیاز به دانش فنی برای انتخاب صحیح و بی نقص تشک وجود دارد. جهت اطمینان خاطر در انتخاب تشک می توانید از راهنمایی های کارشناسان تخت تشک بهره مند شوید.


تماس: ۲۲۱۳۲۷۲۰-۰۲۱

اصل بودن تشک رویال را از کجا تشخیص دهیم؟

تشک رویال با سابقه فعالیت درخشان و تلاش در جهت جلب رضایت کاربران محصولات خود تمام تلاش خود را به اثبات مصرف کنندگان رسانده است و مدل های آن در میان کاربران شناخته شده است. با این حال تمامی محصولات عرضه شده شرکت رویال دارای تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت با کد ثبتی ۲۶۹۰۹۳ می باشند. همچنین در کناره کلیه تشک های تولیدی رویال شماره سریال استعلام اصالت پیامکی درج شده است و می توانید به راحتی نسبت به استعلام اصالت کالا اقدام کنید.

چطور به فروشگاه تخت تشک اعتماد کنم؟

فروشگاه تخت تشک دارای نماد اعتماد از سازمان تجارت الکترونیک و وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت است. کلیه پرداخت های شما در یک بستر امن با نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.

ویژگی تشک های مناسب دیسک کمر چیست؟

افرادی که دارای دیسک کمر هستند نسبت به ارتعاش فنرهای تشک های دارای فنر حساسیت دارند. این ارتعاش موجب ایجاد نقاط تنش و در نتیجه درد در ستون فقرات می شود. به همین دلیل تشک های مناسب دیسک کمر بدون فنر هستند. ناگفته نماند که میزان سفتی و نرمی این تشک ها متفاوت است و بسته به شرایط کلی فرد انتخاب می شود.

تفاوت تشک های فنر منفصل و تشک های فنر متصل چیست؟

در تشک های فنر منفصل، فنرها بصورت واحدهای جداگانه و مستقل از فنرهای مجاور در کنار یکدیگر قرار می گیرند. عملکرد جداگانه فنرها باعث پشتیبانی بیشتر از ستون فقرات، پر شدن بیشتر گودی کمر و عدم انتقال حرکت از یک فرد به فرد دیگر می شود.

نقش مموری فوم در تشک چیست؟

مموری فوم نوعی از فوم است که به تنهایی تمام فرم بدن را به خود می گیرد. به کار بردن یک لایه مموری فوم در ساختار لایه ای تشک باعث می شود که تشک تا حدودی فرم بدن را به خود بگیرد. این ویژگی برای افراد دارای دیسک کمر که به دنبال تشک نرم هستند جذاب است. همچنین برای افرادی که گودی کمر دارند یا از دردهای عضلانی رنج می برند تناسب دارد.

آیا امکان فروش حضوری دارید؟

به دلیل تنوع زیاد در دسته بندی های مختلف از تخت خواب، تشک، روتختی و سایر اقلام موجود در فروشگاه اینترنتی، امکان نمایش حضوری کلیه اقلام با این حجم از تنوع امکان پذیر نیست. با این حال اگر در مورد یک محصول نیاز به مراجعه حضوری دارید می بایست حتماً با کارشناسان فروش هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس اقدام به مراجعه کنید

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

در هنگام ثبت سفارش لازم است تا کسر کوچکی از مبلغ سفارش را بعنوان بیعانه پرداخت کنید و می توانید باقی مانده حساب خود را در محل تحویل کالا پرداخت کنید. این مبلغ بیعانه جهت اطمینان از قطعی بودن سفارش دریافت می شود زیرا متاسفانه در برخی از موارد پرداخت در محل گاهاً‌ مشاهده شده است که برخی از افراد بدون هیچ دلیلی از قبول کالا خودداری می کنند و این عمل موجب تحمیل هزینه های گزاف و سنگین بابت حمل و نقل کالا می شود. خب طبیعی است در جایی که کالای مورد حمل یک سرویس خواب بزرگ و یا تشک با حجم و وزن بالا باشد هزینه های حمل قابل توجه خواهد بود.

آیا امکان آسیب دیدن کالا در حین حمل وجود دارد؟

بله،‌ در تمام خریدهای اینترنتی و یا حضوری، ممکن است که بنا به هر دلیلی یک کالا در هنگام حمل آسیب ببیند اما تبعات ناشی از این خسارت متوجه شما نمی باشد. در واقع شما در حین تحویل کالا بسته را ملاحظه خواهید کرد و در صورت اطمینان از صحت و سلامت کالا اقدام به دریافت آن می کنید.

هزینه حمل کالا چطور محاسبه می شود؟

هزینه ارسال در تهران رایگان است. هزینه ارسال برای شهرهای نزدیک تهران طبق توافق با مشتریان محترم محاسبه و اعلام می شود. هزینه ارسال برای شهرستان از شماره تماس های فروشگاه قابل استعلام است.

آیا امکان عودت سفارش وجود دارد؟

امکان عودت کالا مطابق با شرایط و قوانین فروشگاه و با رعایت موازین بهداشتی وجود دارد. اما در صورتی که کالای درخواستی شما بصورت سفارشی آماده شده باشد (بعنوان مثال بنا به درخواست شما با ابعاد سفارشی ساخته شده باشد) امکان عودت چنین کالای سفارشی منوط به نظر فروشگاه می باشد و گاهی ممکن است و گاهی این امکان وجود ندارد.

سوال من در موردهای بالا نیست، چه کنم؟

لطفاً‌ سوال مد نظر خود را در باکس نظرات محصول درج نمایید و یا با شماره های  شبانه روزی ۲۲۱۳۲۷۲۰–۰۲۱  و یا ۹۱۰۹۰۳۰۹–۰۲۱ تماس بگیرید و مطرح نمایید.