چطور به فروشگاه تخت تشک اعتماد کنم؟

فروشگاه تخت تشک دارای نماد اعتماد از سازمان تجارت الکترونیک و وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت است. کلیه پرداخت های شما در یک بستر امن با نظارت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.

آیا امکان فروش حضوری دارید؟

به دلیل تنوع زیاد در دسته بندی های مختلف از تخت خواب، تشک، روتختی و سایر اقلام موجود در فروشگاه اینترنتی، امکان نمایش حضوری کلیه اقلام با این حجم از تنوع امکان پذیر نیست. با این حال اگر در مورد یک محصول نیاز به مراجعه حضوری دارید می بایست حتماً با کارشناسان فروش هماهنگی لازم را انجام دهید و سپس اقدام به مراجعه کنید

آیا امکان پرداخت در محل وجود دارد؟

در هنگام ثبت سفارش لازم است تا کسر کوچکی از مبلغ سفارش را بعنوان بیعانه پرداخت کنید و می توانید باقی مانده حساب خود را در محل تحویل کالا پرداخت کنید. این مبلغ بیعانه جهت اطمینان از قطعی بودن سفارش دریافت می شود زیرا متاسفانه در برخی از موارد پرداخت در محل گاهاً‌ مشاهده شده است که برخی از افراد بدون هیچ دلیلی از قبول کالا خودداری می کنند و این عمل موجب تحمیل هزینه های گزاف و سنگین بابت حمل و نقل کالا می شود. خب طبیعی است در جایی که کالای مورد حمل یک سرویس خواب بزرگ و یا تشک با حجم و وزن بالا باشد هزینه های حمل قابل توجه خواهد بود.

آیا امکان آسیب دیدن کالا در حین حمل وجود دارد؟

بله،‌ در تمام خریدهای اینترنتی و یا حضوری، ممکن است که بنا به هر دلیلی یک کالا در هنگام حمل آسیب ببیند اما تبعات ناشی از این خسارت متوجه شما نمی باشد. در واقع شما در حین تحویل کالا بسته را ملاحظه خواهید کرد و در صورت اطمینان از صحت و سلامت کالا اقدام به دریافت آن می کنید.

هزینه حمل کالا چطور محاسبه می شود؟

هر یک از اقلام موجود در فروشگاه دارای اندازه و حجم متفاوتی هستند. همچنین بسته به شهر شما ممکن است هزینه ارسال متفاوت باشد. اما در کلیه موارد فروشگاه اقدام به تقبل قسمتی از هزینه ارسال کرده است و هزینه نمایش داده شده به شما کمتر از هزینه ارسال واقعی است و فروشگاه قسمتی از آن را پرداخت کرده است.

آیا امکان عودت سفارش وجود دارد؟

امکان عودت کالا مطابق با شرایط و قوانین فروشگاه و با رعایت موازین بهداشتی وجود دارد. اما در صورتی که کالای درخواستی شما بصورت سفارشی آماده شده باشد (بعنوان مثال بنا به درخواست شما با ابعاد سفارشی ساخته شده باشد) امکان عودت چنین کالای سفارشی منوط به نظر فروشگاه می باشد و گاهی ممکن است و گاهی این امکان وجود ندارد.

سوال من در موردهای بالا نیست، چه کنم؟

لطفاً‌ سوال مد نظر خود را در باکس نظرات محصول درج نمایید و یا با شماره شبانه روزی ۹۱۰۹۰۳۰۹–۰۲۱ تماس بگیرید و مطرح نمایید.