برخی از ویژگی‌های ما

از ویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز میسازد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد:

ما عاشق کارمان هستیم:

عاشق کار بودن مهمترین دلیلی هست که باعث میشه ما رو بیشتر و بیشتر پیگیر کار و فعالیت اقتصادیمون نگه داره و این طوری خب بیشتر و بیشتر در دسترس شما هستیم و می تونیم بهتون خدمت کنیم.

ما به دنبال انرژی هستیم:

همه ی افراد مجموعه ما سرشار از انرژی مثبت هستند و توی دفتر ما این یک قانونه که همه باید با لبخند وارد بشن و سعی ما بر حفظ این لبخند تا پایان روز هست. به این ترتیب بهتون قول انرژی های مثبت رو میدیم.

فعالیت حرفه ای:

تخت تشک یه فروشگاه حرفه ای برای انتخاب تخت و تشک شماست. ما روی پرطرفدارترین برندهای تخت و تشک فعالیت می کنیم. نیازهای شما رو شناسایی کردیم، راه های ارتباطی شما و فروشگاه رو تقویت کردیم و در هر ساعتی از شبانه روز منتظر پیام یا تماس شما هستیم تا در زمینه ی انتخاب یه تشک مناسب برای شما یا یه تخت مناسب برای اتاق خوابتون شما رو راهنمایی کنیم. واقعیت اینه که انتخاب تشک حرفه ای، یه انتخاب کاملا تخصصی و مشکله و حتما بایستی از یه فرد با تجربه و آگاه نسبت به شرایط فیزیک بدن شما و تمایلات راحتی شما و همچنین شرایط متریال و لایه های موجود توی تشک آگاه باشه. ما برای این کار فرد خبره و کار بلد داریم. همچنین توی انتخاب تخت خواب مناسب دکوراسیون اتاق خوابتون حرفهای زیادی برای گفتن و شنیده شدن داریم. تیم طراحی دکوراسیون ما متشکل از سه نفر از معماران دکوراسیون داخلی هست که توی زمان مناسبی که خودتون درخواست بدین باهاتون تماس می گیرن و کلیه راهنمایی های لازم برای داشتن یک اتاق خواب شیک رو بهتون ارائه میدن. ارائه ی راهنمایی به این معنی نیست که شما حتما بعدش از ما خرید می کنید، نه اصلا اینطور نیست. ما شما رو راهنمایی می کنیم و در نهایت ممکنه نیاز شما خارج از توان زنجیره ی تامین کالای ما باشه و خب توی این حالت سعی می کنیم مسیرهای تامین و تهیه کالا رو بهتون نشون بدیم و تنها لبخند رضایت شما از راهنمایی های ما برامون کفایت میکنه. به هر حال، چند ده میلیون ایرونی، دور هم هستیم، ما براتون بهترین ها رو آرزو می کنیم