تشک طبی ، تشک مناسب دیسک کمر

تشک طبی تشکی است که فاقد فنر می باشد. البته گاهی تشک های دارای فنر اما با قابلیت ارتجاعی بسیار کم نیز در دسته تشک های طبی قرار می گیرند. یک تشک طبی خوب از چندین لایه طبی تشکیل شده است تا خصوصیات یک خواب راحت را داشته باشد. یک تشک طبی خوب باعث بهبود شرایط فیزیکی بدن می شود و محافظت مطلوبی از دیسک کمر و ستون فقرات ارائه می دهد.

راحتی خواب در انواع تشک طبی نسبت به مدل های فنر دار کمتر است. در واقع تشک های دارای فنر راحتی بیشتری جهت خواب ارائه می دهند و به همین دلیل عموم افراد تمایل به استفاده از تشک های فنری دارند اما در صورتی که به دنبال یک تشک طبی (کاملاً‌ بدون فنر) و در عین حال راحت هستید می توانید یکی از دو مدل سوپر کلاس رویال و مدل رمانتیک رویال و یا مدل سوپر کلاس هارد خوشخواب را انتخاب کنید. معمولاً تشک های طبی بعنوان تشک مناسب دیسک کمر معرفی می شوند در حالی که استفاده از این مدل ها برای افراد معمولی نیز توصیه می شود.

 

تشک طبی ارزان قیمت:

تشک های طبی بایستی حداقل های استاندارد جهت بهبود وضعیت ستون فقرات و کمر را داشته باشند. گاهی یک انتخاب از تشک طبی ارزان باعث ایجاد صدمه و آسیب های جبران ناپذیر در ستون فقرات و گردن فرد می شود. با این حال استفاده از یک تشک طبی ارزان با کیفیت می تواند راه گشای انتخاب شما باشد. دو مدل از بهترین های تشک طبی مناسب دیسک کمر که کیفیت مطلوبی نیز دارند شامل مدل آرامش برند رویال و مدل پدیسان برند رویال و مدل آلینا برند خوشخواب می باشد.

 

تشک مناسب دیسک کمر

بهترین تشک طبی برای دیسک کمر تشکی است که ۱) ستون فقرات را در موقعیت صحیح و مناسب قرار دهد و ۲) یک خواب راحت برای شما به ارمغان بیاورد.
گفتن این موارد کار راحتی است اما در عمل کار دشواری است و بایستی در انتخاب تشک مناسب برای دیسک کمر دقت و اهتمام کافی داشته باشید.
بهترین تشک ها برای ستون فقرات آنهایی هستند که حمایت مطلوبی از بدن و ستون فقرات شما ارائه دهند و در واقع تمام انحناء و قوس کمر را بپوشانند. یک تشک مناسب دیسک کمر فشار در قسمت های دردناک ستون فقرات را کاهش می دهد.
هر چقدر سنگین وزن تر هستید تشک های سفت تری را انتخاب کنید و هر چه وزن شما سبک می شود می توانید تشک نرم تری انتخاب کنید. پس اینطور نیست که برای همه ی افراد سفت ترین تشک مناسب باشد.