تشک کودک و نوجوان

تشک کودک و نوجوان در برندهای مختلف عرضه می شود. هر یک از مدل های مختلف تشک کودک و نوجوان دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشند. پر فروش ترین تشک های کودک و نوجوان یا همان تشک نوزاد نوجوان در ادامه لیست شده اند.

تشک کودک و نوجوان رویال

شرکت رویال تشک مناسب کودک و نوجوان خود را در سه مدل ارائه می دهد. این مدلها شامل سوپر فنری، آسافرم و اسکای می باشند که از ارزان ترین تشک کودک و نوجوان تا گران ترین قیمت نوزاد نوجوان لیست شده اند.
 
مدل سوپر فنری: دارای ۲ سال ضمانت است و سیستم فنر بندی بونل دارد. ارتفاع آن نیز ۱۸ سانتیمتر است. این تشک نرم محسوب می شود.
 
مدل آسافرم: دارای ضمانت نامه ی ۳ ساله است و ارتفاعی معادل ۲۱ سانتیمتر دارد. سیستم فنربندی این مدل بونل است.
 
 مدل اسکای: یک تشک بسیار مستحکم برای کودکان بازیگوش است و دارای ضمانت نامه ۵ ساله است. ضخامت آن ۲۲ سانتیمتر است و میزان سفتی متوسطی دارد.
 

تشک کودک و نوجوان خوشخواب

شرکت خوشخواب نیز تشک مناسب کودک و نوجوان خود را در چهار مدل ارائه می دهد. این مدلها شامل کامفورت، طبی فنری، سوپر کلاس سافت و سوپر کلاس هارد می باشند که از ارزان ترین تشک کودک و نوجوان تا گران ترین قیمت تشک خوشخواب نوجوان لیست شده اند.
 
مدل کامفورت: دارای ضمانت نامه ۲ ساله است و ارتفاعی معادل ۲۰ سانتیمتر دارد. فنربندی آن بونل است و یک تشک نرم محسوب می شود.

مدل طبی فنری: دارای ضمانت نامه ۲ ساله است و ارتفاعی معادل ۲۵ سانتیمتر دارد. سیستم فنربندی آن بونل است و نسبت به کامفورت کمی سفت تر است.
 
مدل سوپر کلاس سافت: دارای ۵ سال ضمانت است و ارتفاعی معادل ۲۵ سانتیمتر دارد. سیستم فنربندی آن از نوع پاکتی (منفصل) است و سفتی متوسطی دارد.
 
 مدل سوپر کلاس هارد: این مدل نیز ضمانت نامه ۵ ساله دارد و ارتفاعش ۲۵ سانتیمتر است. سیستم فنربندی پاکتی دارد و نسبتاً سفت محسوب می شود.

 ابعاد استاندارد تشک نوزاد نوجوان

ابعاد تشک یک نفره نوجوان بصورت معمول و استاندارد ۸۰*۱۸۰ سانتیمتر است اما ارتفاع تشک نوجوان ممکن است متغیر باشد. توجه داشته باشید که عبارت تشک نوزاد نوجوان شما را به اشتباه نندازد. یک تشک نوزاد نوجوان تشکی دو منظوره است و هم در دوران نوزادی و هم در دوران کودکی استفاده می شود اما تشک نوزاد تنها، معمولاً دارای ابعاد ۷۰*۱۳۰ و یا ۷۰*۱۳۵ سانتیمتر می باشد و تنها برای تخت های نوزادی تک منظوره کاربرد دارد.